top of page
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
MINUST

Oma põhierialalt olen hoopis psühholoog ning tegutsen pedagoogilise psühholoogia valdkonnas. Fotograafiaga olin tegelenud hobi korras juba mitmeid aastaid kuniks otsustasin 2010 aastal minna õppima Tallinna Polütehnikumi fotograafia erialale. 

        Läbisin enda pooleaastase praktika erinevate portreefotograafide juures ning samuti viibisin kuu aega välispraktikal Hollandis Lukkien Creative Production-is, kus avanes võimalus pildistada mitmete tuntud kaubamärkide rõivaid.Õppides erinevaid valdkondi leidsin, et rohkem tahan pühenduda just ikka inimeste pildistamisele. Ühendades enda huvi koolitamise ning pedagoogilise psühholoogia vastu fotograafia valdkonnaga leidsin tee fotokoolituste juurde.

        Koostöös Tallinna Polütehnikumiga olen viinud viimaste aastate jooksul läbi fotograafia aluste koolitusi noorsootöötajatele ning ka erinevatel looverialadel töötavatele spetsialistidele. Sealjuures olen saanud koolituskogemuse ka Londonis Kensington and Chelsea Collage-is. Tallinna Polütehnikumis töötan nüüdsest ka fotograafia kutseõpetajana, koolitades tulevasi noori fotograafe. Endiselt hoian kätt soojas ka pildistades ning praktiseerides fotograafina, kus enda suurimaks tugevuseks pean koostöö väärtustamist kliendiga.

    

Mõnusate elamuste ning jäädvustamist väärt hetkedeni!

bottom of page